Eladó Téglalakás, Budapest, XV. kerület

#166700949

Eladó Téglalakás

124.5 millió Ft

Budapest, XV. kerület Pestújhely
Alapterület:
84 m2
Szobák száma:
3
Állapot:
Újszerű
Építési mód:
Tégla
Azonnal költözhető
CSOK igényelhető
Jó közlekedéssel
Kertkapcsolatos
Zöldövezeti

Kérjen személyes bemutatást!
Adja meg adatait, és hogy mikor érne rá!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.

Megfelelő időpontok

Hétköznap délelőtt
Hétköznap délután
Hétköznap este
Hétvégén délelőtt
Hétvégén délután
Hétvégén este
Kérés elküldése
Földszint
300 m2
Felújított
Gázkazán
Udvari
Részben bútorozott
Délkelet
Oldalkert
Összkomfort
Nem akadálymentesített
Bevezetve (230 Volt)
Van, saját vízórával
Vezetékes gáz
Közműhálózatba bekötve

Elegáns földszinti otthon saját kerttel és exkluzív teraszrésszel – Pestújhely egyik legnyugodtabb utcájában

Elegáns földszinti otthon saját kerttel és exkluzív teraszrésszel – Pestújhely egyik legnyugodtabb utcájában

 

Eladásra kínáljuk ezt a kifinomult hangulatú, 84 m²-es földszinti lakást Pestújhely családi házas, rendezett környékén, ahol a modern kényelem és a kertvárosi nyugalom találkozik. Az ingatlanhoz 300 m²-es telekrész tartozik, amelynek közel harmada privát, gondosan kialakított zöldfelület, tökéletes hátteret adva a mindennapoknak.

 

A belső terek harmonikus elrendezésben követik egymást: két csendes hálószoba, egy kellemesen tágas nappali, külön konyha és étkező, valamint egy hangulatos fürdő és külön WC kapott helyet. A délnyugati tájolásnak köszönhetően a lakás egész nap természetes fényben fürdik, ami kiemeli a gondosan karbantartott enteriőr részleteit. A konyha teljes gépesítéssel felszerelt, az előszobában nagyméretű, egyedileg beépített tároló szolgálja a kényelmet, a bútorok pedig igény esetén az új tulajdonosnál maradhatnak.

 

A lakás egyik valódi különlegessége a közel 50 m²-es, szépen burkolt terasz, amely a kert felé nyílik, és egy fedett, igényesen kialakított nyári konyharésszel bővül. Ez a tér ideális nagyobb társasági eseményekhez, nyári vacsorákhoz vagy akár egy csendes reggelihez a zöldben. A hálószobában klimatizálás biztosítja a kényelmet, a lakás riasztórendszerrel védett, és egy száraz, 12 m²-es pince is az ingatlan része.

 

A ház 2012-ben teljes körű megújuláson esett át, 10 cm hőszigeteléssel és Bosch kazánnal, padlófűtéses rendszerrel felszerelve, így az otthon egyszerre energiatakarékos és kellemes hőérzetű. A gépkocsinak fedett beálló áll rendelkezésre, elektromos kapuval, kovácsoltvas utcai kapuval és ízléses kerítéssel.

 

Pestújhely hangulata a kertvárosi nyugalmat ötvözi a belváros elérhetőségével: autóval és tömegközlekedéssel is 20 percen belül beérünk a központba, miközben a közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható.

 

További kérdéseivel és személyes megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!

 

Üdvözlettel:

Tari Tímea

+36706777703

Tari Tímea
 

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése