Eladó Téglalakás, Budapest, VIII. kerület

#166700574

Eladó Téglalakás

36.9 millió Ft

Budapest, VIII. kerület Józsefváros
Alapterület:
28 m2
Szobák száma:
1 + 1
Állapot:
Felújított
Építési mód:
Tégla
Jó közlekedéssel
Sürgős

Kérjen személyes bemutatást!
Adja meg adatait, és hogy mikor érne rá!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.

Megfelelő időpontok

Hétköznap délelőtt
Hétköznap délután
Hétköznap este
Hétvégén délelőtt
Hétvégén délután
Hétvégén este
Kérés elküldése
Földszint
Konvektor
Udvari
Bútorozott
Bevezetve (230 Volt)
Van, saját vízórával
Vezetékes gáz
Közműhálózatba bekötve

Eladó szépen felújított 28nm+16nm állógalériás földszinti lakás közel a II. János Pál pápa térhez

Eladó Budapesten 8.kerületben közel II.János Pál pápa térhez egy  otthonos, páratlan belsőépítészeti megoldásokkal készült 28 négyzetméteres + 16 négyzetméter álló galériás lakás. A belső tereit autentikus téglafal részek, különleges LED hangulatfények, tükörfal, gardrób, új konyha (főzőlap, mosógép, beépített sütő), a fürdőszobát élményzuhany teszi kényelmes otthonná.

A lakás led izzókkal felszerelt, a fűtést gázkonvektor biztosítja.

A teljesen új szigeteléssel (aljzat, falak, mennyezet) bíró ingatlan kényelmét növeli, hogy földszinti, csendes udvarban található, s ami manapság ritka, a lakáshoz remek szomszédok is járnak. Az elhelyezkedése nagyszerű, mivel a 4-es metró II. János Pál Pápa téri megállója mindössze 190 méterre található. Ugyanott gyönyörű, kutyasétáltatásra, pihenésre, piknikezésre is alkalmas, felújított park, játszótér helyezkedik el, valamint a ház közelében kerül éppen kialakításra egy szép sétálóutca, ami egészen a József körútig visz majd, ahol a 4-es, 6-os villamossal lehet tovább közlekedni. A Keleti-pályaudvar a lakástól egy metró megálló, s ha valaki nem rest gyalog megközelíteni, csupán 10 perc séta.

Pár méterre a lakástól lehet felszállni a 28A, 37, 37A, és 62-es villamosokra, 99-es buszra egyaránt.

A közelben található iskola, óvoda, egy sarokra a Tavaszmező utcában az Óbudai Egyetem, edzőterem és minden fontosabb üzlet (Lidl, Aldi), amire szükség lehet.

A lakástól pár perc sétára van mind a Rákóczi téri, mind a Teleki téri piac, és a Szent Kozma Egészségház.

Budapest egyik legfelkapottabb szórakozási lehetőségeket biztosító negyede, a Corvin-, és a Palota Negyed 10 perc sétára található.

Ár: 36.900 000 Ft

Berkes Beáta
 

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése
Téglalakás
Családi ház
Ikerház
Építési telek
Üzlethelyiség
Panellakás
Társasház
Ikerházrész
Iroda egyéb
Nyaraló
Zártkert
Étterem, vendéglő, cukrászda
Vendéglátóipari egység
Házrész